Telefon

733378411

E-mail
Otevírací doba

Dle objednávek (úterý-pátek)

Nabízím základní kosmetické ošetření

Na kosmetické ošetření pleťi používám pouze přírodní kosmetické

výrobky, vyrobené od zkušené bylinkářky. A k tomu kosmetiku SynCare a Ryor.

Nabízím celkové kosmetické ošetření, hloubkové čištění pleti, kosmetickou masáž.

Čištění pleti ultrazvukem

Čištění pleti je prováděno ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, který naprosto bezbolestně a velmi účinně hluboce čistí pleť a odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky, provádí velmi jemnou masáž.

Kosmetická masáž

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření, které musí probíhat v absolutním klidu, dochází ke zklidnění pleti i celého organismu.  Masáží obličeje působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního účinku naši centrální nervové soustavy i celého těla.Při masáži obličeje působíme na oběhový systém, zlepšuje se prokrvení a zajistíme tak pleti lepší přísun živin. Zároveň dochází k odplavení odpadních látek,  díky tomu pleť nebude působit unaveně.

Masáží docílíme odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek. Uvolňují mazové a potní žlážy, zlepšuje se látková výměna a upravuje tvorba tuku. Kosmetická masáž uvolňuje také  napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a proto ovlivňují náš vzhled. Nálady, emoce, stres, napětí – to vše může způsobit tvrdý výraz obličeje. Masáž svaly uvolní  a zjemní výraz ve tváři.

Pravidelně prováděnou masáží dekoltu a obličeje lze oddálit stárnutí pleti. Součástí kosmetické masáže je i masáž dekoltu, která zajistí pružnost, vypnutí kůže, prokrvení, dodá pleti výživu a hydrataci.